United Timisoara

Archive

November 30, 2014
30
Nov

Etapa 15 – minifotbal, Liga III A

Sâmbătă, 29 noiembrie, ora 16:00 – teren I ACS United  2 – 5 Victoria Marcatori: Marocico Ⓖ Ⓖ   Prezenţi: Popescu Andrei Nedela Cosmin Ticuş …

Continuare... →
29
Nov

Etapa 13 – Juniori E (2004)

Sâmbătă, 29 noiembrie, ora 14:00 – teren CFR CFR 2 Timişoara  1 – 2  ACS United Marcatori: Agoston Ⓖ Golban Ⓖ

Continuare... →
29
Nov

Etapa 13 – Juniori D (2002-2003)

Sâmbătă, 29 noiembrie, ora 11:00 – teren Textila ACS United Timişoara  0 – 1 Unirea Sânnicolau Mare   ACS United Buziaş  -  Electrica Timişoara - meci …

Continuare... →
27
Nov

Amical Municipiu: Electrometal – ACS United

Miercuri, 26 noiembrie, ora 15:00 – teren LPS Rugby Electrometal Timişoara  5 – 2  ACS United Timişoara  Goluri: Radu Gabriel Ⓖ Popa Alex Ⓖ   …

Continuare... →
25
Nov

Etapa 4 – Juniori 2007-2008

Duminică, 23 noiembrie, ora 13:00 – teren Lemon ACS United Timişoara   9 – 6 CFR Timişoara Goluri: Ghiriş R.  Ⓖ Ⓖ Onofrei  Ⓖ Ⓖ Mecher …

Continuare... →
24
Nov

Etapa 12 – Juniori E (2004)

Sâmbătă, 22 noiembrie, ora 15:00 – teren Banatul LPS Banatul 13 – 0 ACS United

Continuare... →
24
Nov

Etapa 14 – minifotbal, Liga III A

Duminică, 23 noiembrie, ora 18:00 – teren II Dracula 7 – 1 ACS United Goluri: Vatamanu Ⓖ   Prezenţi: Nedela Cosmin Popescu Andrei Mareş Laurenţiu …

Continuare... →
23
Nov

Etapa 12 – Juniori D (2002-2003)

Sâmbătă, 22 noiembrie, ora 09:30 – teren Textila ACS United Timişoara  0 – 10 Electrica Timişoara   Sâmbătă, 22 noiembrie, ora 15:30 – teren Lugoj …

Continuare... →
23
Nov

Amical: ACS United 2005-2006 VS AS Junior 2006-2007

Duminică, 23 noiembrie ora 10:00 – teren Lemon Amical: ACS United  7 – 4  AS Junior Goluri: Ghiriş R. Ⓖ Kosz Ⓖ Tăpuş A.  Ⓖ Ⓖ Marcu Ⓖ Stoianov Ⓖ …

Continuare... →
20
Nov

Amical Municipu: Electrica – ACS United

Miercuri, 19 noiembrie, ora 15:30 – teren Electrica Electrica Timişoara  2 – 2  ACS United Timişoara Goluri: Radu G. Ⓖ Ⓖ   Echipa: Kele Zsolt Moroiu Daniel …

Continuare... →
UA-67880459-1